Sociální pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŃ PRÁCE:
vykonávání sociální práce dle Zákona 108/2006 O soc. službách, podpora a pomoc lidem s mentálním postižením nebo duševním onemocněním, poskytování soc. poradenství, sociální šetření, zjišťování a řešení nepříznivé životní situace klientů, doprovázení nebo pomoc s vyřizováním osobních záležitostí a při uplatňování práv klientů, spolupráce s externími odborníky, institucemi, opatrovníky, rodinami klientů, lékaři, vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb
POŽADUJEME:
VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva, výpis z rejstříku restů, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami
NABÍZÍME:
zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podporu externího supervizora a metodických konzultantů, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity
Místo výkonu práce: Moravská Třebová .Předpokládaný nástup: dle dohody
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, ž