PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE

Pracovní místo ( PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Důležitá informace - je vyžadováno úspěšné zakončení kvalifikačního kurzu pro protokolující úředníky, který organizuje Ministerstvo spravedlnosti ČR. Bez této kvalifikační zkoušky není možné tuto pozici vykonávat. Protokolující úředník/ce zajišťuje protokolaci v jednací síni, obsluhuje nahrávací zařízení, ze zvukového záznamu zpracovává protokol o jednání. Vykonává další administrativní činnosti ve vyřizování soudních spisů.
Pracovní doba je od pondělí do pátku v pružném rozvržení. Zkušební doba 3 měsíce, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, lze prodloužit. Požadujeme osvědčení o absolvování kvalifikačního kurzu pro protokolující úředníky, dále znalost rychlého psaní na klávesnici a gramatiky českého jazyka, znalosti budou ověřeny zkoušku při osobním pohovoru, jehož termín bude určen individuálně. Dále morální a trestní bezúhonnost. Výše platu závisí na případné předchozí praxi v oblasti administrativy. Nástup ideálně od 1. 1. 2023, lze i později.
Nabízené výhody: pružná pracovní doba, příspěvek na závodní stravování, indispoziční volno v rozsahu 5 dnů, 25 dnů dovolené.
Zájemce žádáme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na adresu kbrachova@osoud.lbc.justice.cz
Telefonní kontakt: denně od 8.00 do 15.30 hod.