Energetik a technický pracovník

Pracovní místo ( Energetik a technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Hledáme kandidáta/ku na pozici: ENERGETIK A TECHNICKÝ PRACOVNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:
ZAJIŠTĚNÍ ENERGETICKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
- vypracování plánu a rozpočtů spotřeby energií (el. energie, teplo, plyn, voda), jejich kontrola, evidence spotřeb, evidence smluv na energie a zajištění jejich dodatků, změn apod.
- zajištění nastavení programů pro řízení vytápění, ohřev teplé vody, vzduchotechniky, osvětlení apod.
ZAJIŠTĚNÍ REVIZÍ A SERVISŮ
- vytváření plánu revizí a periodických prohlídek, vedení evidence a související agenda, pravidelné přebírání změn legislativy a praxe
ZAJIŠTĚNÍ ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ
- zpracovávání programu odpadového hospodářství a kontrola jeho dodržování
Spolupráce na provádění inventarizace majetku a jeho výřadu včetně související agendy
Spolupráce při BOZP-organizace školení, agenda

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost práce na PC (MS Office), zejména Excel
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:
- pracovní poměr na plný úvazek
- moderní pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody a bonusy - příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, dovolenou apod.)
- možnost dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
Platové zařazení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., 9. platová třída
Nástup možný ihned.

Kontakt: moudra@jilova.cz