Technik přípravy výroby

Pracovní místo ( Technik přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30 -15:00)
Náplň práce:
o Kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností).
o Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti.
o Sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace.
o Zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část).
o Pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci.
o Zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby.
o Návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednot. práce.

Požadujeme:
o SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ.
o ŘP B, znalost práce na PC.
o Zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace.
o Výhodou znalosti stavebních technologíí a postupů při realizaci dopravních a vodohospodářských staveb.
o Technické myšlení, práce v rozpočtovém programu.
o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:
o Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda dle praxe a zkušeností + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměna za podíl na zakázce).
o Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem dle dohody, pracoviště v Třeboni.
o Systém benefitů: 25 dní dovolené; stravenkový paušál/cestovné; službní vozidlo, notebook, telefon i k soukr. účelům, aj.