SPRÁVCE/KYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Pracovní místo ( SPRÁVCE/KYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: správa PC, notebooků, tiskáren a periferií; správa koncových zařízení pomocí Intune; podílení se na zajišťování dodávek spotřebního materiálu a jeho výdeji; zajišťování uživatelské podpory v oblasti práce na PC; zajišťování provozuschopnosti AV techniky v posluchárnách a učebnách; příprava specifikací výběrových řízení pro nákup malé výpočetní techniky; správa a údržba klientských certifikátů (banky, TCS personal, kvalifikované certifikáty); komunikace s externími dodavateli; spolupráce při tvorbě podkladů pro rozvoj IT služeb a informačních systémů.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání; znalost konfigurace OS Windows 10 a Windows 11; znalost Microsoft Office, Office 365 a jejich instalace a konfigurace; znalost instalace a konfigurace základních e-mailových klientů v OS Windows, MacOS, iOS, Android; přehled v oblasti malé výpočetní techniky na trhu (PC, notebooky, tablety, periferie); znalost a orientace v Active Directory a ve správě Windows Serveru výhodou; znalost služeb Microsoft 365 výhodou; znalost SQL výhodou; bezproblémovou komunikaci s uživateli; ochotu učit se nové věci a rozvíjet své znalosti; komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost; proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení; znalost VŠ prostředí výhodou; základní znalost Aj.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování v menze nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Offi