marketingový specialista, specialistka

Pracovní místo ( marketingový specialista, specialistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Michálek Tomáš Ing., tel.: 553 829 743, e-mail info@softemy.eu
Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání
- Cizí jazyky podmínkou: ruština, angličtina
- Schopnost kreativních designů
- Grafické aplikace, kreslení v digitální podobě, úprava obrázků

Výhodou je:
- Znát software pro práci s digitální grafikou, jako je Adobe Photoshop, Corel Draw, Illustrator, nebo jiné
- Mít organizační schopnosti, schopnost přemýšlet v širších souvislostech
- Orientace v sociálních aplikacích a dnešních trendů

Možnost kombinované práce home office / v kanceláři.
Moderní pracovní prostředí a vybavení
Podporu osobního růstu a vzdělávání.
Flexibilní pracovní doba.
Možnost samostatně si řídit práci u dlouhodobých projektů.

Obsah práce:
1) Překlad a příprava výukových textů v ruském jazyce (zdrojové materiály jsou v angličtině a češtině), z prostředí ServiceNow
2) Design flowchartů, diagramů, pozadí videa a návrhů animací; tvorba a publikování videí na platformu Youtube
3) Správa sociálních sítí, vkládání příspěvků v ruském či anglickém jazyce, po dohodě se zadavatelem úkolu; moderování komentářů
4) Vytvoření značky firmy (brand) s kompletními materiály pro použití v elektronické komunikaci, na sociálních sítích, na webových stránkách, apod
5) Analýza trendů ServiceNow aplikací; analýza potřeb trhu