Ekonom/ka - účetní městyse

Pracovní místo ( Ekonom/ka - účetní městyse ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podání přihlášek: do 12. 12. 2022
Místo výkonu práce: Městys Cítoliby
Platová třída: 10. třída dle nařízení vlády 341/ 2017 Sb., a další náležitosti dle zákona
č. 262/2006 Sb. Zákoník práce
Termín nástupu: ihned, nejpozději 1.2.2023
Pracovní úvazek: HPP na plný, případně částečný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce:
Administrativní činnost spojená s funkcí úřadu městyse v oblasti přenesené a samostatné působnosti dle zákona 128/2000 Sb. o obcích a č. 313/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů a zákonů souvisejících.
Komplexní vedení účetnictví
Správce rozpočtu-rozpočet a rozpočtové výhledy
Účtování mzdové agendy
Daňová agenda
Vypracování a podání daňových přiznání
Fakturace
Evidence majetku, závazků a pohledávek městyse
Inventarizace majetku
Zpracování statistických výkazů
Zajišťování platebního styku s bankou
Finanční administrace dotačních titulů
Další administrativní práce dle pokynů starosty
Požadavky:
Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ekonomické výhodou
Pokročilá znalost práce s PC - Word, Excel, Outlook
Vysoká míra osobní odpovědnosti, samostatnosti, komunikativní schopnosti a vstřícný přístup k občanům
Výhodou:
Praxe v oblasti účetnictví a rozpočtu obcí
Znalost zákona o obcích, o rozpočtových pravidlech územních celků, správního řádu
Řidičský průkaz skupiny B
Předpoklady uchazeče:
Státní občanství ČR nebo cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR a znalostí českého jazyka
Způsobilost k právním úkonům
Bezúhonnost
Nabízíme:
Zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, osobní ohodnocení
Náležito