administrativní a spisový pracovník, pracovník vztahů k veřejnosti, asistent(ka)

Pracovní místo ( administrativní a spisový pracovník, pracovník vztahů k veřejnosti, asistent(ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační předpoklady: minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou. Uživatelská znalost práce s PC-MS Office, Word, Excel, Outlook, …, internet,
Pracovní náplní je: znalost náležitostí podání a o postupů při vyřizování jednotlivých podání. Komplexní zajišťování spisové služby města Bzenec – přebírání dokumentů, jejich třídění a uložení ve spisovně, práce v elektronickém systému spisové služby. Doručování prostřednictvím datových schránek, předání pošty jednotlivým odborům. Spolupráce při zajišťování spisové služby - podatelna, výpravna písemností. Výhodou znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů v platném znění a vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby. Provádění skartačních řízení – analogových i elektronických.
Požadujeme: výborné komunikační schopnosti a vystupování, výborná odolnost vůči stresu, časová flexibilita. Zdvořilé, příjemné, vstřícné a nekonfliktní vystupování, schopnost týmové práce, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném a mluveném projevu, administrativní dovednosti, psychická odolnost, přesnost, spolehlivost. Zvládání krizových situací, zájem učit se novým věcem. Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. Složení zkoušek ZOZ pokud bude v budoucnu zaměstnavatelem požadováno.Praxe v oblasti administrativy. Zkušenost s elektronickou spisovou službou výhodou.
Další požadavky na uchazeče výhodou: praxe výkonu práce ve státní správě. Znalost cizích jazyků. Řidičské oprávnění skupiny B. 1/3
Předpoklady pro výkon funkce: fyzická osoba, která je státním občanem České republ