ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:24/11/2022 a:10/1/2023
Co vás bude u nás čekat?
- Vedení hlavní pokladny organizace
- Účtování pokladních dokladů, přijatých a vydaných faktur
- Příprava bankovních plateb a účtování bankovních pohybů
- Příprava a účtování interních dokladů, kontroly přeplatků a nedoplatků
- Evidence majetku, účtování odpisů, řízení inventarizací
- Vedení evidence jízd služebních vozidel
- Zpracování měsíčních uzávěrek, čtvrtletní odesílání dat do CSÚIS
- Vedení spisové služby, evidence smluv
- Spolupráce s ostatními odděleními organizace.
Co očekáváme od vás?
- Min. SŠ vzdělání
- Znalost podvojného účetnictví pro příspěvkovou organizaci
- Praxe v příspěvkové organizaci
- Zodpovědnost, samostatnost, preciznost, přesnost, flexibilita, aktivní přístup
- Znalost práce na PC - minimálně MS Office
- Schopnost učit se práci v dalších informačních systémech (státu, kraje, apod.).
Co je pro vás výhodou?
- Znalost mzdového účetnictví (pro zástupy)
- Znalost účetního programu Fénix.
Co nabízíme?
- Osobní příplatek
- Vstřícný kolektiv, 5 týdnů dovolené, stravenky, zajímavé vzdělávací kurzy.
Kontakt telefonicky, emailem.