Pracovník/pracovnice kontroly kvality

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice kontroly kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše úkoly:
+ Samostatná kontrola dílů - vstupní, mezioperační, výstupní (obráběné díly, svařované díly, komponenty i větší sestavy)
+ Provádění potřebných měření a kontrol, vedení záznamů, vyhodnocování výsledků, vedení reklamací, vyhodnocování reklamací, stanovování nápravných opatření a sledování jejich účinnosti.
+ Schopnost plynně argumentovat klientům s jejich dotazy ve věci kvality
+ Spolupráce s kolegy z výroby, technologie a logistiky, sdílení pojmu kvalita jako jednoho z rozhodujících o konkurenceschopnosti
+ Kompetence a povědomí z hlediska normy ISO 9001
Váš profil:
+ SŠ/SOŠ technického směru
+ Praxe na obdobné pozici výhodou
+ Zvládnutá orientace ve výrobních výkresech
+ Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
+ Znalost práce na PC - Excel, Word
+ Zkušenosti s obsluhou měřících nástrojů a zařízení.
+ Preciznost, flexibilita, samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
Nabízíme:
+ nástupní mzda od 30.000,-Kč dle praxe a zkušeností
+ možnost profesního růstu
+ nástup možný dle dohody
+ 7,5 hodinová pracovní doba
+ 13. a 14. plat
+ příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění 5% z měsíční hrubé mzdy
+ příspěvek na podnikové stravování
+ 5 týdnů dovolené
+ příspěvek na dovolenou
+ zázemí stabilní ryze české společnosti
+ sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
+ MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
+ vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo
+ přátelský kolektiv společnosti s týmovou atmosférou

Další informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás.
Prosíme zájemce o místo o zaslání osobního životopisu POUZE na e-mail