Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- montáž, servis, opravy a údržba el. zařízení
Požadujeme:
- vzdělání v oboru podmínkou, praxe výhodou, výhodou vyhláška 50/1978 Sb.,250/2021 Sb.
- výhodou řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, zodpovědnost, ochota technicky se vzdělávat, aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhou tradicí, Příspěvek na penzijní pojištění, Týden dovolené navíc, Příspěvek na stravování, Další benefity dle Kolektivní smlouvy, Možnost kariérního růstu, Další technické vzdělávání, Karta Multisport
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem