VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plat: dle délky započitatelné praxe v oboru + možnost přiznání osobního příplatku a po osvědčení i doby neurčité.
Požadujeme: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zák. č. 96/2004 Sb.
Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče osobám ve vazbě a výkonu trestu odnětí svobody.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dnů dodatkové dovolené a 5 dnů indispozičního volna, příspěvky na stravování, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb- na sport, kulturu, rekreaci, penzijní připojištění aj., možnost využívání vlastních rekreačních zařízení, perspektiva a stabilita zaměstnání, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, vlastní stravovací zařízení.
Životopisy prosím zasílejte na uvedené e-mailové kontakty.