Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu PEUGEOT

Pracovní místo ( Přípravář vozidel - pomocné servisní práce v autosalonu PEUGEOT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- drobné opravy automobilů, pneuservis
- pravidelné údržby vozů
- příprava nových a ojetých vozů na prodej - čištění exteriéru a interiéru
- montáže originálních příslušenství a doplňků
- péče o skladové vozy
- správa budovy, provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- práce v autorizovaném servisu Peugeot na vozidlech převážně této značky a nízkého stáří vozů

Požadujeme:
- výuční list
- ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
- praxe v oboru technického zaměření výhodou
- manuální zručnost, pracovní nasazení, zájem o práci
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- pracovní doba PO - PÁ 7:00 - 15:30 hodin