Kuchař/ka - nebo kuchař/provozní

Pracovní místo ( Kuchař/ka - nebo kuchař/provozní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 25.11.2022, a: 31.1.2023
Vhodný kandidát bude mít možnost stát se i provozním a mít tak podíl na zisku z tržby.
To neznamená, že nemůže dostat i šanci někdo bez zkušeností a postupně se vypracovat! - V tom případě čti další řádky jako inspiraci, co se můžeš u nás naučit.

Jakého hledáme kuchaře/kuchařku?
- pozitivně naladěný, který zapadne do našeho mladého týmu
- umí zacházet s potravinami, od přípravy až po skladování
- čistotný a důsledný
- zodpovědný s pozorností na detaily
- dobrý zdravotní stav

Co nabízíme kuchaři/kuchařce?
- být součástí nejlepšího rozvozu pizzy v Kopřivnici
- nástupní mzda 130-140/h (dle zkušeností)
- odměny za skvělé fungování, nakupování surovin, vedení směny
- krátký/dlouhý týden s možností flexibility dle potřeby
- jídlo na směně zdarma
- placené přestávky

Jsi už skvělý kuchař, máš i další zkušenosti a věříš si na provozní/ho?
- umíš vést tým a dostat z ostatních to nejlepší?
- jdeš v práci příkladem?
- víš, jak má správná kuchyně fungovat?
- umíš zařídit, co je potřeba?
- jsi odolný vůči stresu a jen tak tě nerozhodí, když se něco nevydaří?
- Vosíme bude pro tebe priorita

Jako kuchař-provozní získáš možnost:
- férového ohodnocení, které poroste zároveň s pobočkou
- nabrat více zkušeností s vedením týmu
- společně pracovat na tom, aby Vosíme byla nejlepší pizzerie v Kopřivnici
- naučit se o provozu vše a třeba jednou mít taky vlastní byznys (už se povedlo : )

Zaměstnanecké výhody: Stravování zdarma, směnnost krátký/dlouhý týden

Kontakt: Jiří Purdek, 608 734 639, PO-PÁ od 9.00 - 17.00, e-mail: koprivnice@vosime.cz