ANALYTIK / ANALYTIČKA - ODD. ANORGANICKÝCH ANALÝZ

Pracovní místo ( ANALYTIK / ANALYTIČKA - ODD. ANORGANICKÝCH ANALÝZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Náplň práce: provádění fyzikálně chemických analýz, vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách, spolupráce na zajištění chodu laboratoře a na tvorbě předpisové dokumentace, spolupráce na zajištění chodu laboratoře
Požadujeme: VŠ chemického zaměření, znalost analytické chemie (úsek analýzy vod), minimálně ukončené bakalářské studium, výhodou praxe v laboratoři, znalost AJ výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Nabízíme: práce na plný úvazek, velmi pestrá práce v analytické laboratoři, příjemný pracovní kolektiv, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days
zázemí státní organizace, příspěvek na stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.karnikova@zuusti.cz