Zkušební technik - specialista elektro

Pracovní místo ( Zkušební technik - specialista elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Směnnost: 1-směnný provoz (6.00 - 14.30 h)
Mzdové podmínky: 30000 - 35000,- Kč měsíčně
Nástup: možný ihned

Náplň práce:
" Oživování a testování díiesel agregátů a ostatních vyráběných elektrických strojů a zařízení
" Spolupráce v týmu na zkušebně - testování a předexpediční kontrola vyráběných strojů a zařízení
" Spolupráce s průřezovými týmy při odstraňování závad zjištěných při testování a předexpediční kontrole
" Podpora vývojového a technologického oddělení firmy
" Spolupráce při vývoji a implementaci testovacích postupů
" Údržba a opravy elektrozařízení a testovacího vybavení
" Lehké montážní práce
" Manipulace vysokozdvižným vozíkem
Požadujeme:
" Praxe minimálně 2 roky v oboru
" SOU elektrotechnického zaměření
" Kvalifikace Vyhl. č. 250/2021 Sb (č. 50/1978 Sb).
" Orientaci v technické dokumentaci
" Týmový hráč
" Zájem o obor a vůle doplnit si znalosti
" Logické myšlení, proaktivní přístup, zodpovědnost a pečlivost
" Znalost angličtiny výhodou
" ŘP sk. B výhodou
Nabízíme:
" 1-směnný provoz (6,00 - 14,30h), 5 pracovních dní v týdnu
" 5 dní dovolené navíc
" Vzdělávací a profesní kompetence rozšiřující kurzy hrazené firmou
" Stravenkový paušál
" Možnost parkování v místě (auto, kolo)
" Dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána)
" Firemní akce (sportovní, společenské, vzdělávací)

Kontakt: Personální oddělení: +420 378 156 506, blanka_strnadkova@airpower.cz
AIR POWER s.r.o., Jižní Předměstí 2942, 301 00, Plzeň, www.airpower.cz