VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZVOJE MĚSTA, ODBORU MAJETKU MĚSTA - MěÚ Nové Město nad Metují

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZVOJE MĚSTA, ODBORU MAJETKU MĚSTA - MěÚ Nové Město nad Metují ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklad nástupu do zaměstnání: leden 2023 nebo dle dohody.
Doba trvání pracovního poměru: pracovní poměr na dobu neurčitou.
Platové zařazení: 12. platová třída (dle NV č. 341/2017 Sb.).

Pracovní náplň: řízení a koordinace činnosti oddělení a dalších složek města při podávání žádostí o dotace na investice z mimorozpočtových zdrojů, zajišťování výběru odborných agentur a spolupráce s nimi při zpracování komplexních žádostí o dotace z operačních programů a podprogramů, při organizačním zajištění souvisejících výběrových řízení, při řízení a administraci projektů a závěrečném vyhodnocení projektů, a to vše v duchu platného Strategického plánu města; zajišťování a koordinace výkonu činnosti Oddělení rozvoje města v rámci samostatné působnosti obce na základě rozhodnutí orgánů města: zpracování a zajištění podkladů pro územní plán města a jeho změny; výkon komplexní inženýrské činnosti u schválených a realizovaných akcí, předkládání návrhů městským orgánům na případné změny u těchto akcí... (více na https://www.novemestonm.cz/urad/volna-mista/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-vedouci-orm-14672cs.html)

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC: státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR; nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka; bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům.
Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu stavebního nebo ekonomického směru, minimálně 2 roky praxe v oboru.
Další požadované dovednosti: znalost a zkušenost s řízením pracovního kolektivu výhodou; zkušenost s řízením proj