VŠEOBECNÁ SESTRA - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru:
ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU
"VŠEOBECNÁ SESTRA"
Nabízíme:
˘ platové ohodnocení dle platných předpisů v 10. platové třídě (od 39.990,- hrubého do 6 let započitatelné praxe)
˘ 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna
˘ lékařskou péči
˘ benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb

Požadujeme:
˘ trestní bezúhonnost
˘ minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
(maturita nejdéle v roce 2008 - Z.č. 96/2004 Sb.) + způsobilost k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka

Další informace:
˘ přímý kontakt s vězněnou osobou
˘ pracovní doba (ranní od 6:00 hodin do 14:30 hodin, odpolední od 9:30 hodin do 18:00 hodin)
o nástup IHNED, po absolvování přijímacího řízení

Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz (Foldová Linda)