Referent nákupu

Pracovní místo ( Referent nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 08:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po- Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz
Požadujeme: Praxe v nákupu a zkušenosti z výrobního podniku výhodou; Orientace v hutním materiálu výhodou; Základní znalost angličtiny; Uživatelská znalost PC; Dobré komunikační a organizační schonosti, pečlivost, zodpovědnot, flexibilita

Náplň práce:
Nákup materiálu a služeb v souladu s plánem výroby a potřebami firmy,
kontrola včasného plnění dodávek, komunikace s dodavateli,
sledování a koordinování skladových zásob,
aktualizace a udržování databáze dodavatelů.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v české výrobní společnosti s tradicí
Práce na hlavní pracovní poměr
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, firemní akce

Nástup od: dle domluvy