METROLOG, METROLOŽKA

Pracovní místo ( METROLOG, METROLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Pavlína Koligová, tel: 553 694 105, e-mail: pavlina.koligova@arako.cz V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedenou kontaktní adresu.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- odpovědnost, spolehlivost, smysl pro dodržování stanovených postupů, samostatnost
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochota se učit nové věci
- Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- Vytváří, udržuje a aktualizuje metrologický řád a odpovídá za jeho dodržování.
- Sestavuje plán kalibrací a zodpovídá za jeho dodržování.
- Zajišťuje kalibraci měřidel a měřicích zařízení u externích kalibračních laboratoří.
- Vydává a podepisuje interní kalibrační listy (v případě možnosti provádět interní kalibrace).
- Provádí výpočet nejistot měření pro konkrétní zkoušky.
- Udržuje přehled o nejistotách měření ve zkušební laboratoři.
- Navrhuje nákup nových měřicích zařízení a podílí se na jejich zajištění a převzetí.
- Navrhuje a podílí se na vypracování a zavedení nových měřicích metod.
- Vede evidenci metrologicky ověřované i neověřované měřicí techniky.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti