Obchodníci pro desing a merch

Pracovní místo ( Obchodníci pro desing a merch ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍCI PRO DESIGN A MERCH

POŽADUJEME: Posilu do našeho obchodního týmu s dravostí, empatií k zákazníkům a reprezentativním vystupováním, se zájmem o navazování nových obchodních vztahů a rozvoj a péči stávajících, s orientací na výsledek, s velmi dobrými obchodními, komunikačními a prezentačními dovednostmi, s organizačními schopnostmi, samostatností a spolehlivostí, s vysokou časovou flexibilitou a ochotou cestovat po ČR (Středočeský kraj, Praha a Brno), řidičským průkaz sk.B - aktivní řidič, SŠ/VŠ vzděláním, pozice je vhodná i pro absolventy s přirozeným zájmem o obchod, vše o produktu Vás naučíme, výhodou je komunikativni znalost anglickeho jazyka, analytické myšlení (analýza potenciálu zákazníka, konkurence, příčin úspěchu/neúspěchu)
NÁPLŇ PRÁCE: velká výzva s jasně definovaným cílem, aktivní akviziční činnost s cílem získání nových zákazníků, rozvoj a péče o stávající zákazníky, zodpovědnost za výsledky v oblasti prodeje, získávání nových zákazníků, udržování a další rozvoj stávajících zákazníků, reprezentace značky na trhu, rešerše konkurence na trhu, reporting
NABÍZÍME: Atraktivní produkt, zázemí české společnosti a motivaci, hlavní pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s prodloužením na dobu neurčitou, motivační ohodnocení, fixní mzda základ 40 000Kč a variabilní složka závislá na plnění stanovených cílů, firemní kulturu založenou na pravidlech a plnění stanovených cílů, přátelský a nápomocný kolektiv, služební vozidlo, flexibilní pracovní dobu a místo výkonu práce, příspěvek na stravu a na dopravu
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 9:00 - 16:00 paní Adéla Žmol