Obsluha e-game (simulátory a virtuální realita)

Pracovní místo ( Obsluha e-game (simulátory a virtuální realita) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt POUZE e-mailem. Zašlete svůj aktuální životopis na: personalni@e-kary.cz
Herna a showrooom s profi herním vybavením hledá pracovníka pro obsluhu simulátorů a virtuální reality. Požadujeme: dobrou znalost práce na PC (mírně pokročilý), zájem o IT a herní průmysl, orientace na sociálních sítích, schopnost komunikace s návštěvníky a prezentace služeb a zboží, příjemný vzhled a vystupování

Pracovní náplň:
- denní kontrola a základní servis veškerého vybavení herny
- komunikace s návštěvníky
- spolupráce při konání eventů, závodů, firemních akcí

Nabízíme:
- Mzdu od 24 000 Kč + prémie
- slevu na produkty
- školení a přístup k novinkám v gamingovém světě
- nástup ihned

Vhodné i pro abolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech, kdy bude zájemcům sděleno místo a termín pohovoru.