OBSLUHA STROJŮ (KARUSENOVÝ SOUSTRUH) divize Nástrojárna - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Pracovní místo ( OBSLUHA STROJŮ (KARUSENOVÝ SOUSTRUH) divize Nástrojárna - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• SOU – vyučen v oboru
• Výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou
• Znalost programování v Heidenhainu podmínkou
• Praxi minimálně 1 rok na pozici soustružníka CNC
• Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu

BENEFITY:
• 5 týdnů dovolené
• Dotované firemní stravování
• Náborový příspěvek 40 000 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Benefitní program Benefit Plus.
• Motivační odměňování.
• Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ:
• Obsluhuje a řídí chod stroje
• Rozhoduje o použití nástrojů pro opracování, způsobu upínání materiálu a řezných podmínkách při opracování
• Provádí doplňování olejů a chladicích emulzí do stroje
• Provádí výrobu stroj. součástí nářadí
• Provádí zhotovení programu pro řízení CNC strojů
• Zajišťuje výměnu opotřebeného nářadí