SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: Charita Konice, Zahradní 690, 798 52 Konice nebo emailem: pavlina.pasova@konice.charita.cz do 15. 12. 2022.
Místo výkonu práce: Dům pokojného stáří Bohuslavice, nástup dle dohody, plný úvazek 40 hodin týdně, jednosměnným provoz . Nástupní mzda: od 26 000,- Kč.
Požadujeme:
-VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce - kvalifikace dle § 110 zákona 108/2006 Sb.
-trestní bezúhonnost
-znalost zákona o sociálních službách
-komunikativní dovednosti, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, empatii
-ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami
-aktivní práci na PC (především Microsoft Office, Internet, MS Outlook)
-řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
-smysluplnou a odpovědnou práci na plný úvazek
-zázemí stabilní církevní neziskové organizace
-možnost odborného růstu a profesního rozvoje, podporu dalšího vzdělávání
-práci v příjemné prostředí a kolektivu, zaškolení a podpora týmu
-zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, služební telefon)
Hlavní pracovní náplň:
-jednání se zájemci, provádění sociálních šetření u žadatelů
-vyřizování žádostí o umístění do domova, vedení osobní dokumentace uživatelů a evidencí spojených s jejich pobytem
-vypracovávání organizačních metodik práce a metodik týkajících se standardů kvality sociálních služeb
-zpracovávání statistických výkazů
-metodické vedení klíčových pracovníků v rámci individuálního plánování
-poskytování obecného sociálně právního poradenství uživatelům
-komunikace s úřady a jinými institucemi
-spolupráce na přípra