Terapeut/ka

Pracovní místo ( Terapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s klienty - ambulantní formou, terapie dětí a jejich rodičů/jejich blízkých (individuální i skupinová) po ztrátě blízkého člověka - pozůstalostní péče, v rámci rozvíjení a udržování služby navazování spolupráce s ostatními poskytovateli zdravotních a sociálních služeb, multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu, administrativní práce spojená s projektovými podmínkami, běžná administrativa spojená s výkonem terapeuta a krizového interventa
POŽADAVKY: VŠ - ukončené magisterské studium s preferencí oborů psychologie ve zdravotnictví, sociální práce, terapeutický výcvik pro práci ve zdravotnictví - ukončený nebo započatý - poté ve fázi již zkušenostní, kurz základní krizové intervence, pokračovací nebo komplexní krizová intervence výhodou, alespoň tři roky praxe v oboru (pozice není vhodná pro absolventy), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, ochotu prohlubovat si vzdělání, výpis z rejstříku trestu
NABÍZÍME: o možnost podílet se na tvorbě nové služby, podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení včetně kurzů práce s truchlením, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání, mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni, nástup od 1. 1. 2023 na zkrácený úvazek 0,3; od 1. 9. 2023 na HPP /plný úvazek/, 5 týdnů dovolené + sick days
Pracovní doba: práce v jednosměnném provozu Po - Pá s pružnou pracovní dobou
KONTAKT: emailem, telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00)