MISTR/MISTROVÁ dokončovacích operací

Pracovní místo ( MISTR/MISTROVÁ dokončovacích operací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba paní Redková, tel. 720 062 260 (volat 8:00- 11:00). E-mail: marcela.redkova@alper.cz. Pracovní doba: 6:00-14:30
Náplň práce: vedení pracovního kolektivu 15 - 20 zaměstnanců, organizace práce dokončovacích operací, zodpovědnost za výkonnost pracovní skupiny, zlepšování procesů, kvality, pracovišť, rozvoj zaměstnanců
Požadujeme: spolehlivost a samostatnost, práce ve Word, Excel, PowerPoint, organizační schopnosti, dobrý přístup k práci, SŠ vzdělání výhodou, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu - výhodou
Nabízíme: hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením včetně bonusů a příplatků, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek v případ životního výročí, příspěvek při narození dítěte, na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, společenské a sportovní akce, firemní vzdělávání - možnost seberealizace a rozvoje, možnost parkování přímo u společnosti