elektromechanik/elektromechanička

Pracovní místo ( elektromechanik/elektromechanička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- technická podpora výroby a řešení technických problémů
- provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a
přidružených zařízení
- činnosti a úkoly provozního elektromechanika
- práce v nepřetržitém provozu
Vzhledem k charakteru práce je pozice vhodná spíše pro muže
Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo v příbuzném oboru
- manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit
s problémem, zodpovědnost
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6

Nabízíme:
- záloha na mzdu kdykoliv
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- měsíční výkonnostní bonusy a příplatky
- měsíční bonusy za docházku
- příplatek za nepřetržitý provoz
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady

Zaměstnanecké výhody : závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění

V úterky nebo čtvrtky mezi 9. - 11. hodinou se k nám můžete přijít podívat.