FAKTURANT/KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Pracovní místo ( FAKTURANT/KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příjem a zpracování objednávek, vystavování faktur (není potřeba znalost účetnictví).
Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)
- životopis.
Pracovní doba: Po - Pá 6.00 - 14.30 hod.
Nabízíme:
- služební telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
- nástup možný ihned.
První kontakt: p. Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail: polansky@polanskych.cz