DISPEČER-KA KUSOVÝCH ZÁSILEK

Pracovní místo ( DISPEČER-KA KUSOVÝCH ZÁSILEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Hynarová Eva, tel.: 553 609 277, e-mail: person@tqm.cz
Požadujeme:
- ŘP sk. B, C výhodou
- průkaz k obsluze manipulačního vozíku výhodou
- znalost práce s PC a s čtečkou čárových kódů
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- znalost oboru přepravy kusových zásilek výhodou
- přesnost, zodpovědnost, samostatnost
Nabízíme:
stravenky v hodnotě 120 Kč, 25 dnů dovolené, pracovní volno nad rámec stanovený zákonem, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání, pracovní oblečení a pracovní pomůcky, zvýhodněný běžný účet pro zaměstnance od UniCredit Bank, zaměstnanecký program mobilního volání O2, zaměstnanecký program levnějšího tankování u společnosti Benzina (Orlen).
Náplň práce: organizace pracovních výkonů řidičů, komunikace se zákazníky, zadávání přeprav do systému, sepisování škodních protokolů a pořízení fotodokumentace, realizace rozvozu a svozu zásilek.