PSYCHOLOG - KLINICKÝ PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA

Pracovní místo ( PSYCHOLOG - KLINICKÝ PSYCHOLOG, PSYCHOLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Bothová Hana, tel.: 553 603 256, e-mail: hana.bothova@ruhrabyne.cz
Požadujeme:
- Podmínkou je ukončené VŠ magisterské studium jednooborové psychologie
- U neatestovaných psychologů kurz Psycholog ve zdravotnictví (alespoň započatý)
- Atestace z klinické psychologie a alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
- Zájem o neuropsychologii je výhodou
- Vysoké pracovní nasazení, zájem o vzdělávání se v oboru
- Schopnost spolupráce v týmu
- Spolehlivost, samostatnost a empatii

Nabízíme:
- Práci v moderním prostředí a s nejnovějším vybavením
- Zázemí stabilní společnosti
- Individuální práci s klienty, která plynule navazuje na akutní rehabilitaci, pestrost diagnóz a převážně českou klientelu
- Možnost odborného růstu a podílení na výzkumu
- Jednosměnný provoz
- Plat: dle dosaženého vzdělání a délky praxe + osobní příplatek
- 25 dnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- Roční odměny až do 100% platu

Benefity:
- Stravenky v hodnotě 140 Kč/den - placené v plné výši zaměstnavatelem
- Karty do lékáren Dr.Maxe se zaměstnaneckou slevou
- Cenově výhodné stravování v zaměstnanecké jídelně
- Možnost parkování přímo v areálu pracoviště
- Možnost zdarma využít po pracovní době bazén, saunu, posilovnu, tělocvičnu a veškeré dostupné sportovní náčiní