Seřizovač

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegy na pozici SEŘIZOVAČE / SEŘIZOVAČKY do 1, 2 i 3 směnných provozů. Volných pozic je hned několik a hledáme seřizovače do těchto typů výrob:
· Seřizovač v kabelové výrobě
· Seřizovač navíjecích strojů a montážních linek
· Seřizovač zalévací linky
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
" Čekat Vás bude zajímavá a různorodá práce při seřizování strojů, linek a zařízení ve výrobě.
" Spolu s týmem kolegů se budete podílet na udržování a zlepšování stability strojů, linek a výrobních proces.
" Dále se bude podílet na identifikaci poruch, jejich příčin a spolupracovat budete na jejich odstraňování.
CO OD VÁS POŽADUJEME?

" Základní porozumění technické dokumentaci a schématům zapojení s tím související technické myšlení.
" Manuální zručnost, ochota se učit.
" Předchozí zkušenosti se seřizováním strojů či linek jsou výhodou.
" Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a smysl pro zodpovědnost.
PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?
" Nabízíme Vám práci v 1, 2 i 3 směnných provozech.
" Zázemí silné a atraktivní zahraniční společnosti s dlouholetou rodinnou tradicí.
" Mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem - více Vám rádi sdělíme na společné schůzce.
" Profesionální zaučení od kolegů na pracovišti = jsme jeden tým.
" Přátelský kolektiv, čisté pracovní prostředí.
" 5 týdnů dovolené.
" Dotované závodní stravování (oběd za 32 Kč).
" Každoroční valorizace mezd.
" 13. mzda, štědrý vánoční balíček a další benefity.
" Možnost profesního růstu.
Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, dotované závodní stravování, každoroční valorizace mezd, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční balíč