Přijímací technik

Pracovní místo ( Přijímací technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PŘIJÍMACÍ TECHNIK ELEKTRICKÝCH KOL

Baví tě technika a nebojíš se komunikace se zákazníkem? Využij příležitosti a staň se součástí našeho kolektivu. Tvým denním chlebem bude komunikace se zákazníky, plánování oprav a organizace práce mechaniků. Máme sehraný kolektiv pracovníků všech oddělení a potřebujeme doplnit tým o dalšího parťáka, který bude šikovný a ochotný učit se nové věci
Ty bys měl být:
- Komunikativní
- Pracovitý
- Spolehlivý
A měl bys mít:
- Střední odbornou školu zakončenou maturitní zkouškou, nebo praxi z oboru mechaniky/servisu
- Uživatelské znalosti práce na PC
- Praktické zkušenosti z oblasti cyklistiky výhodou
Na co se u nás můžeš těšit:
Stále jsme věrní rodinnému nastavení naší firmy, takže zaměstnancům poskytujeme největší možný komfort pro práci, ať už jde o nářadí, vybavení, ochranné pomůcky, dovolenou a samozřejmě mzdu. Slušných a pracovitých lidí si zkrátka vážíme!
- práce na hlavní pracovní poměr
- možnost kariérního růstu
- stravenky/příspěvek na stravování,
- sleva na firemní výrobky/služby,
- vzdělávací kurzy, školení,
- práce v mladém a přátelském kolektivu
- zaručený platový růst, v závislosti na výkonu
- firemní akce,
- zázemí stabilní a silné firmy
Informace o pozici
Místo pracoviště: Brozánky 83, Hořín- Mělník 276 01
Termín nástupu: Nástup možný ihned
Typ pracovního vztahu: HPP
Požadované vzdělání: střední škola zakončená maturitou nebo praxe z oboru mechaniky/servisu
Očekávaná mzda: 40 000 - 55 000 Kč - dle osobního ohodnocení a pracovního výkonu

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici odpovězte na email: fakturace@akumo.cz a při