Mechanici - elektronici

Pracovní místo ( Mechanici - elektronici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: nikola.strnadova@zf.com
nebo volat v pracovní dny od 8:00 do 15:00hod. na tel. č.: 704 849 720 a domluvit pohov

Pracovní náplň - komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení, práce v čistém prostředí, práce v nepřetržitém/ směnném provozu.

Požadujeme - Výhodou - SŠ vzdělání v technickém oboru (vyhláška 50/78 Sb. min §5 výhodou), praxe na obdobné pozici

Nabízíme - 25 dní dovolené, motivační plat (13. a 14. plat), dotované stravování, čisté pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění