Obsluha CNC pily

Pracovní místo ( Obsluha CNC pily ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Obsluha CN
Co Vás na této pozici čeká:
o obsluha CNC pily
o čtení z výkresové dokumentace
o směnný provoz
Očekáváme, že budete mít:
o SOU technického směru - výhodou
o znalost technických výkresů
o základní zkušenosti s obsluhou CNC pily výhodou
o flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
Získáte u nás:
o zázemí v ryze české stabilní firmě s 30 lety na trhu (pracoviště v Příbrami)
o možnost kariérního růstu,
o přátelský kolektiv
o ochotu spolupracovníků při zaškolení
o zabezpečení Vašeho rozvoje a prohlubování znalostí
o další benefity (5 týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce, penzijní připojištění)
Nástup možný ihned. Mzda: 140,- Kč/hod..
Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:00 hod.
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I