Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

Pracovní místo ( Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme provozního manažera restaurace a penzionu se zkušeností v oboru a vedení týmu zaměstnanců se všemi úskalími, které to skýtá. Hledáme člověka s chutí do práce, který je připraven realizovat se a své nápady v konceptové české restauraci.
Náplň práce:
• řízení provozu restaurace a penzionu
• dohled nad skladovým hospodářstvím
• plánování směn dle aktuální vytíženosti
• dohled na technický stav a funkčnost všech zařízení
• zodpovědnost za dodržování kvality gastro provozu/ spokojenost poskytovaného servisu
• tvorba jídelních lístků a speciálních nabídek
Požadujeme:
• min. odborné vzdělání s maturitou
• prokazatelná praxe na obdobné manažerské pozici min. 3 roky
• manažerské schopnosti a reprezentativní vystupování
• velmi dobré organizační a komunikativní dovednosti
• umění vést, motivovat a hodnotit své podřízené
• proaktivní a proklientský přístup
• časová flexibilita a samostatnost
• základní znalost MS Office
• výhodou je znalost restauračního systému Agnis rezervačního systému BetterHotel
• anglický jazyk podmínkou, další jazyky výhodou

Nabízíme:
• možnost seberealizace a přínos nových nápadů na trh
• práce ve stabilní soukromé společnosti
• různorodá pracovní náplň
• motivující finanční ohodnocení + bonusy
• firemní paušál
• firemní stravování