TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/-ICE VE VÝPOČETNÍ TECHNICE

Pracovní místo ( TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/-ICE VE VÝPOČETNÍ TECHNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Základní náplň práce:
- Správa sítě
- Správa ekonomického systému VEMA
- Správa aplikace Profibanka KB
- Správa systému stravného VIS
- Správa webových stránek školy
- Správa spisové služby a datových schránek
- Vyřizování objednávek ICT prvků a materiálu
- Správa koncových stanic ekonomického úseku
Požadujeme:
- Základní znalost TCP/IP
- Základy HW a síťových prvků
- Základy tagovacího jazyku html
- Základy správy operačních systémů Windows a Windows server
- Samostatnost, důslednost, zodpovědnost, pečlivost
- Ochota dále se vzdělávat
- Případné uchazeče žádáme o zaslání životopisu.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, pravidelné školení a vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, kulturu a další benefity poskytované z FKSP, platové ohodnocení dle platné legislativy plus osobní ohodnocení po zkušební lhůtě dle praxe/dovedností kandidáta

HLÁSIT SE: Grznárová Olga, tel.: 736 633 051 volat v pracovní dny od 8.00 do 14:00hod., e-mail: grznarova.olga@sstmost.cz - zaslat životopis