Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLAVNÍ ÚČETNÍ
POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, výhodou je znalost problematiky sociálních služeb, vlastnosti jako operativnost, schopnost systematického plánování a organizace práce, znalost práce na PC (výhodou znalost účetního systému VEMEA), logické myšlení, komunikační dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost a týmového ducha.
NÁPLŇ PRÁCE: budete zodpovídat za agendu účetnictví (shromažďování a kontrola náležitostí účetních případů, zpracování účetních dokladů, vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy
a knih analytické evidence a ostatních účetních písemností), budete zodpovídat za samostatné účtování, např. majetku, pohledávek, závazků, a to ve vztahu k odběratelům, dodavatelům
a zaměstnancům a zpracovávat zúčtování daní, dotací a darů, budete komplexně zajišťovat agendy fakturace a bankovních účtů (platební a zúčtovací styk s bankou) pro celou organizaci.
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, s velkou mírou samostatnosti
a odpovědnosti, tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu a tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb, budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité, plný pracovní úvazek, 1 týden dovolené navíc, služební telefon,
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové zařazení ve výši 27.600,- Kč
až 29.550,- Kč, po zkušební době navýšení formou osobního příplatku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hodin, e-mai