Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: hlavenkova@k2stavebni.cz
Požadavky: praxe na obdobné pozici výhodou, praxe s programem Premiér výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce:
Účtování přijatých faktur, evidence dodavatelů, odběratelů
Vedení OOPP zaměstnanců
Příprava, revize vnitřních předpisů v souladu s legislativou
Zpracování statistických výkazů
Spolupráce na roční inventarizaci účtů
Spolupráce se mzdovou účetní na ročních výkazech
Další úkoly přidělené hlavní účetní nebo jednatelem společnost

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
Příspěvek na stravovací kartu 150 Kč (bez příspěvku zaměstnance)
13. a 14. plat
Bonus dle hospodářských výsledků
Zázemí rodinné firmy

Vhodné i pro absolventy