Pracovník pro Službu podpory bydlení v MT

Pracovní místo ( Pracovník pro Službu podpory bydlení v MT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
přímá práce s uživateli služeb pro osoby bez přístřeší a osoby ohrožené ztrátou bydlení v terénní i ambulantní formě, možnost podílet se na realizaci zcela nového inovativního projektu, poskytování základního i odborného sociálního poradenství v oblasti problematiky bydlení, krizová intervence v oblasti bydlení, doprovod klientů, zprostředkování kontaktů na poskytovatele odborných sociálních služeb, apod., monitoring nových lokalit a depistážní činnost, spolupráce s dalšími institucemi – vytváření podpůrné platformy pro cílovou skupinu, zaznamenávání průběhu služby, spolupráce na zvyšování kvality služby, informování veřejnosti a pomoc s přípravou strategických dokumentů,
POŽADUJEME:vzdělání: PSS - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, SP – kvalifikace dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti , spolehlivost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, znalost standardů sociální práce, schopnost pracovat v týmu, ochotu k průběžnému vzdělávání, praxe v oboru vítána.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s předpokladem prodloužení), mzda: od 23 000,- Kč/měs. (PSS), od 27 000,- Kč/měs. (SP), navýšení mzdy již po zkušební době, možnost odborného růstu a bezplatného vzdělávání, benefity: dovolená 25 dní, sick days, pravidelné osobní ohodnocení, firemní akce, zázemí zavedené a velké neziskové organizace, práce v příjemném pracovním kole