Specialisté v oblasti vývoje softwaru a softwarového inženýrství

Pracovní náplň

Co od tebe očekáváme?
" Zkušenost s psaním testů
" Víš, jak pracovat s Linuxem

S čím se budeš setkávat?
" PHP 7.1+, GO, Node.js, Angular
" JavaScript (CoffeeScript / ES6-7)
" React, Google Closure library
" Flux, Redux
" Redis / MySQL / PostgreSQL (pouze okrajově)
" Socket.IO, Scss, JQuery
" Nette - komponenty, výhledově to není preferovaný framework
" REST API, JSON, Apiary
" Docker, CI

Jak pracujeme?
" Automatické testování a release proces jsou pro nás stejně důležité jako vývoj - od oddělených vývojových prostředí (local, QA, UAT, produkce) přes automatizace testů (CI) až po samostatný testovací tým.
" Věříme že code review tě bude zdokonalovat a časem i ty budeš moci přispět ke zlepšení ostatních. Samozřejmostí je verzování (GIT).
" Abychom předcházeli provozním problémům, zajímá nás stav na produkci - nasazujme monitorovací a trackovací nástroje (Sentry.io, site24/7).
" Pracujeme v agilním vývoji (SCRUM) s dvoutýdenními sprinty.
" Aplikační servery nasazujeme v Dockeru.
" Programátoři se podílejí na návrhu fungování aplikace - děláme vlastní produkt - bereme názor vývojáře za stejně podstatný jako požadavky business zadání.
" Mluvíme česky i anglicky (příležitost k procvičení angličtiny v týmu s mezinárodním obsazením).

Co by tě mohlo zajímat:
" Pracujeme na vlastním produktu "in house", který u klientů nasazujeme. Jde nám o komplexní nadhled a dlouhodobou kvalitu řešení od návrhu po realizaci.
" Pracujeme v menších kolektivech, pracovní kolektiv a atmosféra v něm je pro nás klíčová.
" Neustále se rozšiřujeme a zakládáme zahraniční pobočky, například v Polsku.
" Js