Ostraha prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Pracovní doba (nastavení pracovního fondu) dle dohody s managerem.

Náplň práce:
Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů,

Požadujeme:
Rejstřík trestů bez záznamu, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti i na DPP, odměny, možnost čerpat zálohu na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz;
- telefonicky (Po-Pá 9:00 - 16:00 hod.) na čísle 737 087 145 - paní Lenka Hanušová
Poznámka:
nechodit na uvedené pracoviště, kontaktní osoba se nachází na jiné adrese zaměstnavatele