Elektromechanik

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky 778 732 657, e-mailem kariera@ekova.cz

V roce 2021 jsme se stali součástí skupiny Škoda Group. Vyrábíme a opravujeme tramvaje moderní i historické, české i zahraniční. Nyní máte možnost stát se členem našeho pracovního týmu a podílet se na výrobě tramvají 39 T jezdících v Ostravě a získat také zkušenosti při jiných projektech. Při pohovoru vám ukážeme, co vás bude čekat - různorodá činnost, spousta vozů, stabilní zaměstnání.

Pro zkušené nabízíme přesun na pozici Předák nebo Mechanik elektronických zařízení či Mistr elektro.

Vaší náplní práce bude ve zkratce:

kompletní montáž elektromechanických systému pro nová vozidla
opravy vozidel - demontáž montáž, seřízení a zapojení ele. systémů
náročnost práce bude odpovídat zkušenostem a dovednostem uchazeče
Požadujeme:

elektro vzdělání a vyhlášku č.50/1978 Sb.
vhodný obor: elektromechanik, autotronik, elektronik, elektrotechnika, elektrikář
praxe výhodou
samostatnost, spolehlivost
zájem o techniku a kolejová vozidla
směny pouze ranní a odpolední
občas potřeba přesčasu
Kromě stabilního zaměstnání nabízíme:

5 týdnů dovolené
4 dny zdravotního volna
50% příspěk na menu v jídelně
zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
1500 kč DOCHÁZKOVÝ bonus při splnění hodin v měsíci
možnost náhradního volna
17% výkonnostní odměna ke mzdě při splnění podmínek
příspěvky na pojištění ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ již po zkušební době
každoroční růst mzdy a výhody dle Kolektivní smlouvy - odbory
MultiSport karta k dispozici (fitness, jóga, bowling, lezení, bazén, sauna…)
poukázky pro sport a kulturu 1400,-
kantýna poblíž výrobní haly
au