Mistr elektro

Pracovní místo ( Mistr elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky 597 401 857 v době 8 - 15 hod., e-mailem ekova.kariera@skodagroup.com

V roce 2021 jsme se stali součástí skupiny Škoda Transportation. Vyrábíme a opravujeme tramvaje moderní i historické, české i zahraniční. Nyní máte možnost stát se členem našeho pracovního týmu a podílet se na výrobě tramvají 39 T jezdících v Ostravě a získat také zkušenosti při jiných projektech. Při pohovoru vám ukážeme, co vás bude čekat - různorodá činnost, spousta vozů, stabilní zaměstnání.

Do našeho týmu hledáme:
MISTRA ELEKTRO

Vaší náplní práce bude ve zkratce:
organizovat a řídit práce mistrovského úseku o velikosti přibližně 20 zaměstnanců zaměřeného na elektromontážní práce v tramvajích
odpovídat za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů
motivovat své podřízené a zajišťovat jejich rozvoj
dbát na bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem

Požadujeme:
vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektro
platná vyhláška 50/78 Sb., § 7
znalost čtení výkresové dokumentace
schopnost vést lidi
stresová odolnost, aktivní řešení problémů, samostatnost, spolehlivost
znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou
praxe na obdobné pozici vítána
uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook)

Nabízíme:
zajímavou různorodou práci za příznivých pracovních podmínek,
5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna,
50% příspěvek na menu v jídelně,
zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod,
příspěvky na pojištění životní a penzijní
každoroční růst mzdy,
multisport kartu,
poukázky pro sport a kulturu 1400 Kč,
kantýnu poblíž výrobní haly, automat na