Brusiči / CNC brusiči

Pracovní místo ( Brusiči / CNC brusiči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BRUSIČI / CNC BRUSIČI
Výše mzdy bude dohodnuta na osobní schůzce.
POŽADUJEME: Vzdělání SOU/SŠ vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení technické dokumentace, schopnost samostatně pracovat. Zručnost, zodpovědnost, spolehlivost. Programování CNC výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha a seřizování stroje, čtení technické dokumentace a její využití v praxi, kontrolní měření dílců, samostatná práce dle technologického postupu a výkresové dokumentace.
NABÍZÍME: Zajímavou práci ve stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení, týden dovolené navíc, pouze ranní a odpolední směna, příspěvek na stravování, dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, firemní tarify, možnost dalšího vzdělávání
PRVNÍ KONTAKT: Paní Humlová Michaela, tel.: 571 402 301 v pracovních dnech do 14:00 hod., případně emailem na adresu: sekretariat@zv-nastroje.cz
Ov.e.: 31.7.