Obsluha mycí linky - ruční mytí osobních automobilů

Pracovní místo ( Obsluha mycí linky - ruční mytí osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
ruční mytí vozidel (ruční tlaková myčka WAP), mytí motoru, kompletní suché a mokré čištění interiéru, obsluha čističky odpadních vod a manipulace s vozy zákazníků.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B - podmínkou; spolehlivost a loajalitu, vysoké pracovní nasazení; praxe není podmínkou

Nabízíme:
- práci s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí moderní, prosperující společnosti, osobní rozvoj a možnost další vzdělávání, benefity, možnost kariérního postupu (jedná se o startovací pozici do servisního týmu)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@ppautocentrum.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 774 614 086 - paní Marie Košíková
Poznámka:
Na adresu pracoviště nechodit, zaměstnavatele kontaktovat pouze elektronickou poštou nebo telefonicky