KOORDINÁTOR/KA Odlehčovací služby Domácího hospice sv. Zdislavy

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/KA Odlehčovací služby Domácího hospice sv. Zdislavy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
" koordinace terénní odlehčovací služby dle zák. o soc. službách, vedení týmu, koordinace péče v terénu a finanční řízení
" k zajištění péče využíváme služební automobily, telefony,

Požadujeme:
" VOŠ, VŠ sociálního nebo zdravotního zaměření
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, ochota učit se
" základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr na 0,8-1,0 úvazku - s nástupem dle domluvy
" platové ohodnocení od 35.000 Kč/měsíc při 1,0 úv.
" Práce v dobrém týmu, teambuilding, supervize

Motivační dopis s profesním životopisem zasílejte elektronicky na adresu: eva.hanakova@trebic.charita.cz Do předmětu uveďte výběrové řízení.

Uchazeč o zaměstnání doručením svého životopisu Oblastní charitě Třebíč souhlasí s tím, aby zpracovávala jeho poskytnutá osobní data a údaje pouze pro účely výběrového řízení, a to nejdéle po dobu 1 roku, v souladu s příslušnými ustanoveními zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Více informací o Oblastní charitě Třebíč: www.trebic.charita.cz