VŠEOBECNÉ SESTRY

Pracovní místo ( VŠEOBECNÉ SESTRY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
" Poskytujeme zdravotní péči pacientům v domácím prostředí
" Péči zajišťujeme 7 dní v týdnu
" K zajištění péče využíváme služební vozy, telefony, NTB
" Zdravotnickou dokumentaci vedeme v PC formě
" Zdravotní sestra spolupracuje s praktickým lékařem

Požadujeme
" Pracovní zkušenosti v základních oborech
" Dobré komunkativní dovednosti, empatii
" Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme
" Práci na úvazek 1,0, nebo i na dohodu
" Nástup možný ihned nebo dle domluvy (včetně zaškolení)
" Mzda - pro 1,0 úv. od 32 000 Kč-dle vzdělání a délky praxe, práce na dohodu 150 Kč/hod.
" Příjemné moderní pracovní prostředí
" Získání nových profesních dovedností při práci s dospělými a dětskými pacienty

Kontakt pro zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu: dzp@trebic.charita.cz
Žádosti zasílejte průběžně. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení

V případě splnění požadavků výběrového řízení Vás pozveme k ústnímu pohovoru. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy na čísle 608 860 175

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu.
Podrobněji viz https://trebic.charita.cz/kariera/volna-mista/gdpr/