Personalist(k)a a vedoucí kanceláře

Pracovní místo ( Personalist(k)a a vedoucí kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující údaje:
POŽADUJEME
- VŠ (alespoň Bc.) vzdělání v oblasti personalistiky / administrativy / ekonomie, nebo alespoň 5 let praxe v oblasti vedení personální agendy a přípravy podkladů pro mzdy, optimálně platy ve státní správě / školství
- preciznost a schopnost dotahovat věci do konce (a urgovat kolegy)
- multitasking (během dne stále přichází nové podněty, které je třeba řešit)
- kompetence k pečlivému a zároveň efektivnímu vedení personální a další administrativní agendy
- chuť pracovat na sobě, dále se vzdělávat
- středně pokročilá znalost práce s MS Office (Word, Excel,...)
- otevřenou komunikaci s kolegy i vedením školy
- reprezentativní vystupování v osobním i telefonickém kontaktu
- bezchybný písemný projev v ČJ
VÍTÁME
- zkušenosti s vedením spisové služby
- zkušenosti s koordinací realizace personální koncepce, systemizací pracovních míst apod.
- zkušenosti s organizací vzdělávacích akcí

Zaměstnanecké výhody:
zvýhodněné ceny obědů ve školní jídelně
zázemí stabilní instituce