Řezník / Řeznice

Pracovní místo ( Řezník / Řeznice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Domažlicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Multisport kartu
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Lázně
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Zaškolení na prodejně

Náplň práce:
" Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
" Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny

Požadujeme:
" Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
" Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost, zručnost a pečlivost
" Zdravotní průkaz

Osobní, e-mailový nebo telefonický (8,00 - 18,00 hod.) kontakt.