Personalista/ka

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt CV na e-mail: personalni@csop10.cz
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického zaměření. Velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, PC gramotnost, odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, pečlivost, slušné vystupování, kladný vztah k seniorům a trestní bezúhonnost. Jedná se komplexní zajišťování personální agendy organizace (znalost personálního programu OK base je výhodou).
V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: personalni@csop10.cz

Nástupní plat: tř. 10 (až 34 000 dle odborné praxe), osobní ohodnocení 5 000,- Kč, letní, zimní a čtvrtletní odměny, stravné, 5 týdnů dovolené, podnikové jesle, příjemné pracovní prostředí,
Předpokládaný nástup: dle dohody